Przydatne narzędzie dla nauczycieli - Stempelki obrazkowe

03-11-2019

      Ważne miejsce w specjalnie przygotowanej przez nas ofercie zajmują profesjonalne pieczątki szkolne oraz nowoczesne pieczątki dla nauczycieli. Jako zeszłoroczny hit wśród nauczycieli, oferty z pieczątkami są oferowane również przez nasz sklep. Rekomendujemy wyłącznie sprawdzone, starannie wykonane i cechujące się dużą wytrzymałością produkty pochodzące od wiodących na rynku producentów. Pieczątki z ocenami – to skuteczna motywacja dla uczniów. Dzieci w pierwszych latach szkoły podstawowej często potrzebują podpowiedzi ze strony nauczycieli na temat tego, czy dobrze wykonały pracę domową.
Rozwiązaniem, które zdecydowanie ułatwia pracę dydaktyków i usprawnia ich komunikację z uczniami, są stempelki motywujące. Pieczątki z ocenami zawierają dodatkowe podpowiedzi, np. „pisz ładniej” czy „czytaj więcej”. Stemple obrazkowe stanowią znakomity sposób na to, by poinformować dziecko i jego rodziców, nad czym należałoby popracować. Warto używać stempli również wtedy, gdy podopieczny dostanie dobrą ocenę. Słoneczko czy uśmiechnięta buźka, emotikon z pewnością ucieszą każde dziecko. Taka forma obrazkowej komunikacji jest bardzo motywująca dla najmłodszych i sprawia, że bardziej starają się o dostanie pieczątki z pochwałą. Utożsamianie złych ocen ze smutnymi pieczątkami, a dobrych z wesołymi sprawia, że dzieci dobrze zdają sobie sprawę z tego, dlaczego warto przykładać się do lekcji. Sama ocena czasem nie wystarczy, aby uczeń zrozumiał i zapamiętał pochwałę lub wskazówkę, na co powinien zwrócić większą uwagę.
Nauczyciele często przynoszą do domu stosy zeszytów z pracami domowymi, a następnie muszą je ocenić i wskazać uczniom co jest dobrze, a co należałoby poprawić. Stempelki z ocenami mogą przyspieszyć i usprawnić ten proces. Odbicie pieczątki z pochwałą trwa znacznie krócej niż ręczne jej napisanie.
Dzięki zastosowaniu w swojej pracy takiego rozwiązania nauczyciel ma więcej czasu, by przygotować dla uczniów ciekawą lekcję czy należycie odpocząć po pracy.
     W naszej ofercie znajdą Państwo również gotowy zestaw 6, 5, 4 pieczątek do oceniania najmłodszych, także mogą Państwo stworzyć swój własny wzór odbicia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą pieczątek! W naszej ofercie dostępnej w naszym sklepie, znajdą Państwo również inne rodzaje stempli, które okażą się przydatne podczas wielu okazji.

Pieczątki motywujące i zestawy dostępne poniżej:

pieczątki obrazkowe dla nauczycieli