Gotowe pieczątki z hasłem pozwolą zaoszczędzić czas

06-02-2020

gotowa pieczątkaDzięki możliwości dostosowywania pieczątki do zindywidualizowanych potrzeb stemple mogą pełnić wiele różnych funkcji, np. pieczątek firmowych i okolicznościowych, pieczątek imiennych lub znaczeniowych, numeratory oraz datowniki. Stosowanie pieczątek w wielu przedsiębiorstwach znacznie ułatwia prace podczas wypisywania kopert i paczek wysyłanych do klientów. Są również pieczątki z gotowymi hasłami, które idealnie sprawdzą się w przedsiębiorstwach ale również i u osób prywatnych.

Pieczątka z gotową treścią może zostać wykorzystana do znaczenia faktur, paczek czy korespondencji firmowej. Dzięki takiej pieczątce w szybki sposób można zaznaczyć nowy numer konta do rozliczeń dla kontrahenta, oznaczyć ważne lub poufne dane. Hasła takie jak kopia, oryginał, wpłynęło lub zatwierdzono pomagają łatwo uporządkować dokumenty.

Można zamówić pieczątkę z dowolnym hasłem lub gotowy automat zawierający klika podstawowych słów do zmiany. Nie zajmuje miejsca gdyż wszystko mieści się w jednej pieczątce – jest t COLOP S120. Pieczątka zawiera kilka możliwych wariantów do wyboru

ANULOWANO  DRUK  PRIORYTET  GOTÓWKA  KOPIA  ORYGINAŁ  POLECONY  POUFNE  PRZELEW  ZAPŁACONE GOTÓWKĄ  WPŁYNĘŁO  PILNE.

Jest możliwość zakupu również gotowych haseł + dodatkowo data – COLOP S120/WD

colop S120