SUCHY STEMPEL Colop R41 (41mm)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Colop
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 159,99 zł

SUCHY STEMPEL Colop R41 (41mm)

SUCHY STEMPEL R41 Colop

Przeznaczony do znakowania poprzez przetłoczenie. Wysoka jakość materiału, z którego wykonany jest stempel wpływa na jakość kształtu odbicia.
Kształt nie deformuje się i jest bardzo trwały. Dzięki użyciu suchego stempla takie wytłoczenie wyróźni Ciebie, Twoją firme!
suchy stempel odbicie Wzmocniony suchy stempel o średnicy 41 mm. Doskonały design połączony z komfortem pracy.

Charakteryzuje się stabilnością dzięki gumowym elementom. Jeden z nich umieszczony na spodzie suchego stempla zapobiega przesuwaniu się podczas użytkowania oraz chroni przez porysowaniem blatu. Dzięki temu nowy suchy stempel nie wymaga dodatkowej podstawy. Drugi z nich został umieszczony na uchwycie suchego stempla przez co znacznie łatwiej się go użytkuje, gdyż zapobiega ślizganiu się dłoni. Ponadto, blokada suchego stempla została wmontowana w bocznej części przez co jest bardziej widoczna. Bardzo łatwa w obsłudze. Pozycjonery umieszczone we wkładzie ułatwiają bardzo szybki oraz prosty montaż wkładu. Dodatkowo, do każdego produktu dołączone jest etui, które jest udogodnieniem podczas przechowywania suchego stempla oraz jego transportu.

Umożliwia wykonanie bardzo efektownych pieczęci tłoczonych, przez co najczęściej jest stosowany przy suchy stempel czarna kartkazdobieniu świadectw, certyfikatów, faktur oraz różnego rodzaju dokumentów.
Nadaje wysoką rangę dokumentom.

Suchy stempel przeznaczony jest do tłoczenia na papierze o maksymalnej gramaturze: 100 - 120 g (zalecane). 
160 g jest dopuszczalne, jednak trudne do wykonania. 

Zasięg rączki suchego stempla: 4 cm

 

UWAGA

Do wykonania SUCHEGO STEMPLA należy dokupić :

http://stemple-automaty.com/projekt-wektorowy-dwoch-matryc-suchego-stempla.html

W przypadku posiadania grafik wektorowych projektów cdr eps lub ai należy wysłać na: biuro@stemple-automaty.com