Polityka prywatności

Sklep internetowy, działający pod adresem: stemple-automaty.com należy do firmy

KOSZULKOLANDIA
ul.Przemysłowa 78
43-100 Tychy 

wpisanej do rejestru działalności gospodarczej pod numerem ewidencyjnym: 36780,
NIP: 6462629764, REGON: 240378037

Ochrona prywatności w Internecie jest dla firmy Koszulkolandia bardzo ważną sprawą, dlatego też gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych przekazywanych podczas korzystania z serwisu stemple-automaty.com.
W sposób szczególny szanujemy prywatność każdej osoby, która odwiedza nasze strony internetowe.
Jakiekolwiek informacje zebrane na Twój temat będą użyte do wykonania usługi, którą zamówiłeś,
oraz do poprawy jakości naszych usług. Powyższe cele realizujemy poprzez odpowiednie wykorzystanie i ochronę informacji.

Dajemy Użytkownikom naszego serwisu możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać o sobie informacje.
Większość naszych serwisów jest dostępna bez konieczności podawania informacji o sobie, jedynie niektóre usługi i serwisy wymagają przekazania
właściwych informacji, miedzy innymi są one wymagane w przypadku zakupu w tym przypadku wysyłki towarów.

Dane osobowe
W szczególny sposób dbamy o Twoje dane osobowe, których ochrona jest dla nas bardzo ważna i w sposób szczególny strzeżemy ich przed dostępem osób trzecich.

Będziesz musiał wpisać swoje dane w następujących przypadkach:
  • Chcąc dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym, zostaniesz poproszony o Twoje dane osobowe (nazwisko, imię, nazwa firmy, NIP, dane teleadresowe, telefon oraz e-mail). Zebrane w ten sposób dane służą tylko i wyłącznie prawidłowemu przeprowadzaniu transakcji oraz dostarczeniu zamówionych towarów pod wskazany adres. Przechowujemy Twoje dane w bazie, aby ułatwić Tobie w przyszłości zakupy w naszym sklepie internetowym. Chcąc również informować Cię o najnowszej ofercie, automatyczne dostarczamy informacje o nowościach w sklepie. W podobny sposób poinformujemy Cię o wyjątkowych wydarzeniach i ofertach handlowych.

  • stemple-automaty.com oferuje usługę informowania Użytkowników serwisu o nowościach oferowanych przez sklep. Możesz zatem samodzielnie dopisać swój adres w serwisie stemple-automaty.com w panelu Newsletter.
Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 roku, Dziennik Ustaw Nr 133, pozycja. 883 z późn. Zm. masz prawo wglądu w swoje dane oraz prawo do ich poprawiania, uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia. W tym celu skorzystaj z właściwych wejść na stronie koszulkolandia.com, prześlij e-mail na adres: biuro@koszulkolandia.com lub listem poleconym na adres: KOSZULKOLANDIA, ul.Przemysłowa 78, 43-100 Tychy.Praktyczne uwagi


Jeżeli korzystasz z jednego komputera razem z innymi osobami, to po zakończeniu korzystania z usług stemple-automaty.com, do których musisz się zalogować, wyloguj się, aby nikt nie mógł podejrzeć, korzystać lub modyfikować Twoich zasobów lub informacji. Dane podane przez Ciebie podczas składania zamówienia znasz tylko Ty i firma Koszulkolandia. Z naszej strony gwarantujemy, że nikomu nie zostaną ujawnione. Ty też zachowaj ostrożność w udostępnianiu ich osobom trzecim.